mojaSymfonia.pl
Strona Główna Strona główna Połącz z konsultantem Połącz z konsultantem
 
 
System Zarządzania
Symfonia Dodatki
Symfonia i Prawo
Symfonia Szkolenia
Symfonia ON-LINE
Symfonia FORUM
Symfonia TERMINALOWO
Symfonia i Produkcja
Symfonia Otoczenie
eWindykator
Kontakt
 
Gdzie KUPIĆ ? »
BIURA RACHUNKOWE
pracujące z Symfonią »
Symfonia ZDALNIE »
Symfonia w zakładach
PRODUKCYJNYCH »
Pomoc ZDALNA »
FORUM użytkowników
Systemu Symfonia »
AKTUALNE wersje »
Znasz SYMFONIĘ ?
Szukasz PRACY ? »
Start
 
Aktualności  
 
 Rozbuduj swój system FK

[promocja]
Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie można zyskać dzięki rozbudowie Sage 50c Finanse i Księgowość o moduł e-Przelewy (EPF) oraz Zaawansowana obsługa wyciągów bankowych (WB) umożliwiające szybszą i łatwiejszą obsługę płatności i księgowań operacji bankowych.

Do 31/08/2020 obowiązuje promocja na zakup paczki EPF i WB do Sage 50c Finanse i Księgowość: Zamiast 490 zł zapłacą Państwo tylko 300 zł netto w subskrypcji rocznej.

Zapraszamy! Kontakt: tel: 22 753 85 38 e-mail: biuro@mix-soft.pl

e-Przelewy

  • umożliwia wystawianie poleceń przelewów elektronicznych do różnych podmiotów (np. kontrahentów, urzędów skarbowych) oraz osób indywidualnych (np. pracowników) w oparciu o dane wprowadzone do kartotek systemowych. Zlecenie przelewu elektronicznego może być też użyte do przelania środków pomiędzy własnymi rachunkami firmowymi.
  • przelewy elektroniczne mogą być sporządzane jako pojedyncze lub zbiorcze (np. do wielu kontrahentów i/lub uwzględniające rozliczenie wielu transakcji)

Zaawansowana obsługa wyciągów bankowych

  • Jest to dodatkowy moduł umożliwiający automatyzację dekretacji i elastyczną konfigurację reguł rozpoznawania i księgowania operacji bankowych dokumentowanych wyciągiem bankowym. Jest to dodatkowe rozwiązanie wobec standardowego mechanizmu importu wyciągów bankowych dostępnego w programie.
  • Celem tego modułu jest automatyczne dekretowanie oraz rozliczenie operacji pobranych do Repozytorium dokumentów wyciągów bankowych. Wykonywane jest to za pomocą listy formuł na podstawie której zostaje wybrane konto księgowe.
  • Proponowane rozliczenie transakcji może zostać dodatkowo zmodyfikowane przed utworzeniem dokumentu księgowego
  • Nowy moduł zapewnia wygodniejszą pracę i bardziej zaawansowane możliwości konfiguracji przez użytkownika oraz tworzeni własnych reguł księgowania pozycji na wyciągu bankowym na podstawie informacji znajdujących się w treści wyciągu.

 
  Właścicielem portalu mojaSymfonia.pl jest firma Mix-soft partner SAGE. Link do strony producenta. Systemy Symfonia,FORTE - Oprogramowanie dla biznesu.
projekt i realizacja: e-line systemy internetowe